SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TIRANE, SHES APARTAMENT 2+1, CONCORD CENTER
Çmimi :
€94,478.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
111 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
132016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 2+1 tek Concord Center , Rruga 5 Maji

Apartamenti perbehet nga 2 dhome gjumi , me dalje ne ballkon dhe tualet me dritare, kati i 1 Banim . Apartamenti ka siperfaqe 111.15 m² dhe nje verande 43 m² ndodhet ne Concord Center ndertuar nga firma prestigjoze Edil Al ku dhuron cilesi dhe siguri per familjen tuaj .Disponon hipoteke dhe cmimi eshte 850 euro/m².

Objekti ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes dhe qendren e tij.

Qe jeta juaj te marre nje tjeter kuptim nxitoni te kontaktoni !!

Per me shume informacion 069 4017175

Cel. : 0694017175
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »