SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
132020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 90m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Baneas gjendet në lagjen Dragodan-Arbëri, afër MiniMax-it, dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Kuzhinë me Trepezari
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. ËC
1. Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, gjendet në një vend shumë të qetë, ka ngrohje qëndrore me rrymë.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »