SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
132021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet prap AAK.Osht ne katin e 4,posedon nje dhome gjumi dhe nje sallon te shfrytezushem edhe per gjume,kuzhine,banjo,shpajz si dhe dy ballkona. Banesa eshte tersisht e mobiluar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fllanza
44727587
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »