SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet #banesa me siperfaqe 62.9 m2 ne Lagjen Kalabria,
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
132025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet #banesa me siperfaqe 62.9 m2 ne Lagjen "Kalabria", banesa eshte ne katin e peste, ka lift ne funksion, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe ballkon me pamje ne lindje. Banesa ka edhe garazhen. Çmimi eshte shume i volitshem 750euro per m2.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »