SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET NGA EDIL AL APARTAMENT 1+1, CONCORD CENTER
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:48
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
132026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Apartament i perfunduar i gatshem per banim me HIPOTEKE ndertuar nga firma prestigjoze Edil Al.

Soxhorno + dhome e gjumit + Ballkon me dalje nga dhoma e gjumit dhe soxhorno , e shtruar me pllaka cilesore – kati i 1 banim siperfaqja 64.66 m² shume mire i organizuar, dritaret jane dopio xham , ashensor , parkim.

Adresa : Rruga 5 Maji , Concord Center

Per me shume informacion
Mob/Whatsup : 0694040923
0694017175
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »