SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TIRANE, SHES APARTAMENT ME HIPOTEKE1+1, CONCORD CENTER
Çmimi :
€57,324.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
132030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
hitet apartament ne godinen me luksoze te zones ne Rrugen "5 Maj" me siperfaqe 67.44 m² me hipoteke , qe ndodhet ne katin 4 banim, me sistem ngrohje, me dritare dhe vertrate dopjoxham te paisura me grila. Apartamenti ka nje dhome gjumi , soxhorno dhe tualet me ajrosje natyrale.

I GATSHEM PER BANIM , PAGESA ME MUNDESI KREDITIMI.

VLERA 850 euro/m² .

Per me shume informacion kontaktoni pa asnje hezitim:

0694017175
ermira.brozi@edilal.com

VENDOS DHE TI TANI PER TE NDRYSHUAR KUSHTET E JETESES

Cel. : 0694017175
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »