SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET APARTAMENT NGA EDIL AL 3+1 ,CONCORD CENTER
Çmimi :
€105,077.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
124 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament tek kompleksi 'Concord Center' ne rrugen 5 Maji. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe nje soxhorno. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket orientimi i tyre favorizon shume ndricim dhe ngrohtesi natyrale nga dielli. Qendra Concord ofron facilitete te ndryshme dhe eshte i vendosur ne nje zone mjaft te mire te Tiranes ku ke prane qendren, QSUT.

Siperfaqe e ketij apartamenti eshte 123.62 m², ndodhur ne katin 1 banim , i perfunduar dhe i gatshem per banim.I pajisur me hipoteke.

Vlera e apartamentit me nje super oferte : nga 105077 euro.

PER ME SHUME KONTAKTONI :

0694017175
ermira.brozi@edilal.com

Cel. : 0694017175
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »