SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent - Banesa ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
132036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 100 m/2, me dy dhoma gjumi, ballkon, banjo, depo(shpajz), kuzhinen e ka ndaras. Banesa gjindet ne katin e 6, eshte ne ndertim e siper ndertimin final te saj. Cmimi me marreveshje. Ekstra i ka te vendosura dhe te paguara:roletat, prizat elektrik te cilesise se larte, pllakat e banjos, korridorit dhe kuzhines. Banesa gjendet afer shkolles "Mihal Grameno".
Informata rreth publikuesit
DDona
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »