SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet shtepia ne fsh.Nerodime)245/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:39
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
ID e produktit :
132053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne fshatin Nerodime me 80Ari .
Shtepia eshte dy katshe me 5 dhoma gjumi 3 banjo sallon kuzhine.
Ka shtallen per 82 lope te gatshme +Ka sallen e operacione te lopeve ka dhe vend per bleta.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »