SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER SUPER QMIM OFERT SPECIALE AGENCY HOME VIP SHET 5ari troll per vetem e vetem 5mij euro Risi Risi Kemi Filluar shitjen e TROJEVE ne BANJE TE PE
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Madhësia :
5 m²
ID e produktit :
132076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SUPER SUPER QMIM OFERT SPECIALE
AGENCY HOME VIP SHET 5ari troll per vetem e vetem 5mij euro

Risi Risi Kemi Filluar shitjen e TROJEVE ne BANJE TE PEJES
Trojet jan gjdo njeri nga 5 ari
Trojet dot ken nje infrastruktur te plot
Trojet munde te perkthehen me nje her pasi gjdo njeri troll ka te definuar nr katastral dhe perkthimi behet me nje her
Trojet nga 5 ari kan super super qmim per vetem 5 mi euro komplet trolli nga 5ari me plan Urbanistik
Trojet kan nje pamje shum te bukur
Trojet kan qasje ne rruget e baices ne rrugen e Hotel Kosova Parkit
Andaj ju qe deshironi te keni nje trull ne Banje te pejes per vetem 5 mi euro mos hezitoni na kontaktoni sa me par
Andaj ju qe deshironi te kani nje troll ne nje vend turistik ne nje ambijent shum te qet urdheroni binduni dhe vet
Mos e leshoni ket mundesi qe ta keni nje troll ne Banje te Pejes per vetem e vetem 5 mi euro ti keni ne Posedim 5 ari .
Trojet jan afer qenders se banjes vetm 5 min
Trojet jan afer Hotelit Kosova park 1min
Trojet jan afer Parkut te banjes vetm 3min
Trojet jan afer burimit te ujt Termal vetem 4 min

Andaj ju qe deshironi nje
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp
Na Kontaktoni ne nr e Tel.+37744699964 Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »