SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN, DYQANE, ANEKS kuzhin vere 2 kat po ashut 2 GARAZHDA , 1 PODRUM . 6ari Vend per vetem 110mij Euro Ne Banje te Pejes
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN, DYQANE, ANEKS kuzhin vere 2 kat po ashut 2 GARAZHDA , 1 PODRUM .
6ari Vend per vetem 110mij Euro Ne Banje te Pejes
Shesim shtepin te Ambullanta Familjare rruges per ne Hotel Kosova park
Shtepija posedon mbi 300m2
Shtepija ka ne posedim 6 ari
Shtepija ka leje ndertimi me dukumentacjon per komplet ato qe nodhen ne pllac
Shtepija ka dy 3 kat banim
Shtepija posedon dy dyqane
Shtepija posedon dy garazhda
Shtepija posedon nje aneks shtepi verore 2 katesh
Shtepija posedon ne podrum
shtepija esht komplet e rrethuar dhe definuar
Shtepija ka mundesi te shendrrohet ne shum Objekte afariste apo HOTELJERE
Andaj ju qe deshironi nje shtepi te till mos hezitoni
Shtepija posedon Rrym, uj , kanlizim , tel,Kabllovik, kanalizim.
Shtepija ka dukumetacjon 1/1 perkthimi i menjehershem
Shtepija nodhet ne nje lagje shum te qet shum Urabnistike ku gjdo rrug esht e asfalltuar dhe qe ka qasje ne shum gjera jetike
Shtepija nodhet afer Abullate familjare rruges per Kosova park apo dhe rruges
Andaj mos hezitoni na kontaktoni sa me par .
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp
Na Kontaktoni ne nr e Tel.+37744699964 Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »