SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET 20ari vetem 50Mij euro Shesim komplet apo ndaras ne {parcella TROJE } 20 ari ne Banje te pejes
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '17
Madhësia :
20 m²
ID e produktit :
132080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET 20ari vetem 50Mij euro
Shesim komplet apo ndaras ne {parcella TROJE }
20 ari ne Banje te pejes
Toka ndodhet te Shkolla fillore TREPQA konkretisht mprapa shkolles
Toka shitet komplet por ka mundesi dhe me nda parcella
Pllacat kan qmimin nga 2500 euro per ari
Toka ka infrastruktur te plot
Andaj ju qe deshironi pllac ne Banje te Pejes
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp
Na Kontaktoni ne nr e Tel.+37744699964 Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »