SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPI 10 ari vetem 55mij euro Shesim Shtepin ne Banje te Pejes Shtepija esht 2 kat
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
132081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPI 10 ari vetem 55mij euro
Shesim Shtepin ne Banje te Pejes
Shtepija esht 2 kat
Shtepija posedon leje ndertimi
Shtepija posedon 10 ari vend
Shtepija posedon Rrym, uj , kanlizim , tel,Kabllovik, kanalizim.
Shtepija ka dukumetacjon 1/1 perkthimi i menjehershem
Shtepija nodhet ne nje lagje shum te qet shum Urabnistike ku gjdo rrug esht e asfalltuar dhe qe ka qasje ne shum gjera jetike
Shtepija nodhet afer Abullate familjare rruges per Kosova park apo dhe rruges mbi Furr Gigolli
Andaj ju qe deshironi 10 ari me nje shtepi per vetem 55mij euro mos hezitoni na kontaktoni sa me par .
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp
Na Kontaktoni ne nr e Tel.+37744699964 Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »