SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BOJEKTIN HOTELIER Ne BANJE TE PEJES OJKETI NODHET AFER HOTEL ONIX Shesim Objektin {SHTEPIN } Qe nodhet ne Vendin Turistik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
132082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BOJEKTIN HOTELIER Ne BANJE TE PEJES OJKETI NODHET AFER HOTEL ONIX
Shesim Objektin {SHTEPIN } Qe nodhet ne Vendin Turistik te Entit Rehabilitimit ne Banja e Pejes
Objekti esht 3 kat
Kati Perdhes esht Restaurant me nje super taras te madhe
Kati 1 Posedon 4 Dhoma nje banjo dhe nje koridor
Kati 2 Posedon 4 Dhoma nje Banjo dhe nje Koridor
Po ashut vlen te ceket se shtepija ka dhe disa depo {Magazina}
Shtepija Posedon 7ari
Shtepija posedon dukumentacjon rregullt 1/1 Perkthimi i menjhershem
Shtepija posedon Uj ,Kanalizim, Rrym, tel fix, Kabllovik, Internet .
Shtepija ka mundesi te shendrrohet ne shum veprimtari Biznisore pasi ka qasje ne rrugen Krysore
Po ashtut vlen te ceket se ka nje pamje shum te bukur ku shifet komplet Banja e pejes nga tarasat e shtepis
Andaj ju qe deshironi objekt Afarist ne Banje te Pejes Na kontaktoni Qmimi sipas marveshjes
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp
Na Kontaktoni ne nr e Tel.+37744699964 Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »