SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 80m2 ne Fushë Kosovë | M1
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:52
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
132101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 80m2 ne Fushë Kosovë, Fer Raiffeisen Bank, kati i VI-të.
Renditja: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes (njera dhome ka nje banjo personale), koridor dhe banjo.
Dokumentacioni ne rregull perkthehet ne emrin e blersit ne momentin e shitë-blerjes
Çmimi: 35000€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grand Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »