SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ofrohet me qira ne qender tek Katedralja!Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
132107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ofrohet me qira ne qender tek Katedralja .Vendi ideal per pune dhe biznes.Kati 3 me pamje nga tri anet e qytetit
qmimi 300euro: kontakti 045980111 & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »