SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me Qira banes te Kawa
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 60 m2
Kati shume i pershtatshem
E mobiluar me shije shume te veqant dhe me mobile te reja
Banesa posedon:

Qendrimin Ditore se bashku me kuzhinen
Dhomen e gjumit
Banjo
Teras

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »