SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE BREGUNE DIELLIT / STANDARDI
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
132112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet Banesa me qira, në Bregun e Diellit, kompleksi Afaristo-Banesor “Dafina” e ndërtuar nga ndërmarrja banesore “Standard” kati 2, me sipërfaqe 55m², Ujë 24h, nxemje qëndrore, e renovuar dhe mobiluar, (lëshohet banesa me qira, vetëm për familjar).
Renditja:
Sallon
Dhomë gjumi
Kuzhinë
Banjo
Ballkon

ÇMIMI 220€

Kontakti:
Real Estate Imobanimi
Tel: 045 951 358
Viber: 049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »