SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira afer Fakultetit AUK 200 euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
132155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është 100 metra nga parku I Tokë Bashqes, është vetem nje ndertesë dhe është shumë e qetë. Ndretesa ka parking te rrethuar dhe ka perpara fushë tenisi dhe basketbollit. Banesa gjendet ne katin e 5 dhe ka ashencor. Banesa ka nje dhomë gjumi, kuzhinë me trepezari dhe nje krevat qe munden me fjet 2 persona, banjo, koridor dhe ballkon. Kush ka banuar ketu kan qenë shumë te knaqur. Per me shumë kontakto ne nr. 044-202-982Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
pom_frit
Prishtinë
044-202-982
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »