SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Dodona
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
132157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën në lagjen e Dodonës afër tokbahqes (rruga Ismail Dumoshi) te shkolla fillore Gjergj Fishta.
Banesa është ndërtim i ri dhe posedon sallonin me kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe ballkon.
Gjendet në katin e 6 ( kati i fundit) si dhe ka mundësi shfrytëzimi i kulmit pasi që ka hapësirë të njëjtë me banesën.
Banesa është e mbajtur në gjendje shumë të mirë, dhe vend ideal për banim (orientim nga Gërmia – juglindje).
Banesa nuk posedon lift (ashensor) dhe shitet drejteperdrejt nga pronari.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »