SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepine ne qender te Vushtrris
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
132182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine ne qender te Vushtrris,perkatesisht afer parkut te qytetit, shtepia eshte nje kateshe dhe poashtu trolli ka gjithsejt siperfaqe prej 7.43 metra katror.

Numri kontaktues : 049-660-669
Informata rreth publikuesit
riadplakolli
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »