SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 6 ari truall ne Drenas
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '17
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
132196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
+377 44 729 521 (viber)

Shes 6 ari truall në afërsi te qendres së Drenasit , trualli gjendët afer xhamis se qytetit dhe ofron të gjitha kushtet e nevojshme si : rryme elektrike , uje , kanalizim , rrjet kablloviki , rrugë te gatshme etj ...
çmimi sipas marrveshjes
Informata rreth publikuesit
A
Drenas
+37744729521
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »