SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OBJEKTI ME QIRA- QENDER MITROVICE, Te komuna
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
132197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet objekti me qira perball komunes ne Mitrovice. Objekti gjendet ne vend strategjik, ne qendrer te qytetit perball komunes.

Objekti i pershtatshem per zyra, depo,biznese etj.

Te interesuarit, kontaktoni ne 049 199 440.

Objekti ka 2 Kat Komericale dhe 2 kat banesa, plus bodrum. mund te lshohet komplet me qira ose ndamas per biznes vetem lokalet

Cmimi qiras - me marveshje

OBJKETI Permban:
Podrum,
Komericale (perdhesa dhe Kat 1).
Per Banim ( Kati 2 dhe Kati 3)
gjithsej 800m2
Informata rreth publikuesit
Besi
Mitrovicë
049199440
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »