SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartamente 1+1, Rezidenca Magnet, Tirane
Çmimi :
€46,300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Viti i ndërtimit :
2016
ID e produktit :
132200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ARIES, jeto pranë natyrës!
Objekti harmonizohet mire me objektet e tjera te komplesit po në të njejtën kohë dallon ne shpërbërjen e volumeve dhe ne transparencën e tij.
I vendosur shumë pranë hapësirave të gjelbra Aries synon ta bëj natyrën pjesë të tij duke pasur gjelberim si ne verandë si dhe ne llozha
Fasada ka hapsira te medha transparente në menyrë qe dielli te futet ne brëndësi, formulimi volumor është optimal për një ajrim sa më të mire.
Apartamentet janë racionale ,funksionale dhe kanë diversitet midis tyre, ne mënyrë që gjithësecili të gjejë ambientin më të përshtatshëm.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »