SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa me qera te Katerdralja!Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
132206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera te Katerdralja, banesa posedon dhomë gjumi , sallon, kuzhin si dhe depo (Shpajz) , banjo, ballkon, banesa ka pamje ne Lindje dhe ne Perendim qmimi 300e per banim, si dhe 450e per zyre: per informata 045 980 111 (viber) ose 044 249 654 (viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »