SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne qender afer sheshit!Delta
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
132207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne qender afer sheshit,ka ne dispozicion nje dhome dhe kuzhinen,shpajz,ballkon,rezervuar te ujit.Cmimi 200 euro,kontakti 045 980 111 (viber) ose 044 249 654 (viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »