SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyra me qira, office for rent/ Prizren, Qylhan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
132208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Office for rent in first floor, 120sqm. 4 rooms +2 WC and kitchen. Offices available immediately.

Zyra gjindet ne katin e pare ( perballe Qylhanit) 120 m2 - 4 dhoma + 2 WC dhe kuzhina.
Informata rreth publikuesit
Era
Prizren
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »