SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal ne shitje, Qendra tregtare Bregu i Diellit 29\'990 Euro 22m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
ID e produktit :
132220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal ne shitje, Qendra tregtare Bregu i Diellit
29'990 Euro
22m2 mbi ish TV Klan, me banjo dhe klime.
Informata rreth publikuesit
shkëlqim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »