SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|-SHITET shtëpia 300m² në veternik,
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
132222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për SHITJE shtëpi 300m² në veternik, afër "Hotel International Prishtina"

300m² │ 5 Ari │ 3 dhoma gjumi │ 2 banjo │ MobiluarOfrohet për shitje shtëpia 300m², që ka një arkitekturë të bukur në form ville, ku ofron gjithçka duhet për një familje që dëshiron një jetë sa më komode dhe larg zhurmës.

Në katin e parë gjindet paradhoma, salloni me kuzhinë, banjo, një dhomë pune dhe 2 ballkone ku ofrojnë pamje të mrekullueshme të qytetit.
Në katin e dytë gjinden 3 dhoma gjumi, njëra e prindërve dhe 2 dhoma gjumi për fëmijë, banjo familjare dhe 2 ballkone.
Ndërsa në katin e tretë është një sallon i madh dhe një dhomë në formë të ateles.
Shtëpia gjithashtu ka 3 magazina dhe nxemje qëndrore.

Shtëpia ka një oborr të mrekullueshëm me shumë gjelbërim, pisha të gjata rreth oborrit ku ofrojnë privatësi, gjithashtu në oborr ka edhe verandë.

Gjithashtu vlen të ceket që para shtëpisë gjinden 100m² hapësirë që mund të shfrytezohen për lokale.

Çmimi: Me marreveshje

Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

Klikoni ne link per me shume foto:

www.facebook.com/pema.patundshmeri/photos/?tab=album&album_id=518728448327095 
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »