SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qera ne Ulpiane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
132223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qera në Lagjen Ulpianë te Symphony.
Banesa posedon dy dhoma, banjo, koridor..
Cmimi 250 Vlene dhe per studente.Postuar nëpërmjet celularit.
Numeri kontaktues
045471815
Informata rreth publikuesit
Arberie
045471815
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »