SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit afër “Super Vives”
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
132224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I/e nderuar klient/e shiko ofertë e radhës nga Zyra për Shërbime Juridike & Patundëshmëri PIRRO.

Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit afër “Super Vives”

Posedon:

• 60 m2,
• Kati 7,
• Dhomë gjumi,
• Sallonë me kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 45.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »