SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Prishtinë, Emshir |M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
280 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
132231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne lagjen Emshir, mbrapa Terminalit Doganor.
Shtepia eshte 2 katë + nënkulem dhe ka poashtu podrumin me garzh.
Shtepia posedon: 1 sallon te madh, 3 dhoma te fjetjes me banjo per secilen dhomë, koridorin me shkallet percjellse, 4 ballkona dhe hapsir ne nënkulem.
E mobiluar extra me mobilje te reja dhe moderne,

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293

E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »