SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Kalabri(Emshir) mbi banesat e lesnes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:01
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
132257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira ose shes banesen e cila ka 90 m2. Ndertim i ri gjendet ne Kalabri(Emshir) mbi banesat e lesnes. Banesa eshte ne katin e dyte, ndertesa po ashtu posedon liftin. Banesa ka kete renditje-
1.Kuzhine;
1.Dhome dite;
2.Dhoma gjumi;
2.Banjo;
2.Ballkona; -
Banesa eshte gjysme e mobiluar ka kuzhinen dhe banjot.
Info: +37744329369
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edmond
Prishtinë
37744329369
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »