SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '17
ID e produktit :
132286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa në shitje:
Banesa ka 73m2 me këtë renditje: sallon me kuzhine dhe me dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon në katin e 5-të.
Banesa ndodhet ne qender te Prishtines, saktesisht te Parku i Qytetit (mbi Sllovenia Sportin dhe Hotel Sirius).
Banesa eshte extra e mobiluar dhe shitet komplet e mobiluar, me nje çmim të volitshem.
Pranojme vetem blerës serioz.
Tel: 044 605 605
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
044 605 605
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »