SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes luksoze me Qera te Parku i Qytetit
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
132303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa esht moderne dhe exklusive
Ka Alarm dhe masa te larta sigurie
Banesa ka ket renditje:
• Sallon+kuzhin
• 2 dhoma gjumi
• 1 banjo+WC
• 2 teraca

Tel: 044 442 969
Viber: +38649215785
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »