SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA, në Lagjen “Mati 1”
Çmimi :
€66,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:39
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
132311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra Pirro për ju klient/e përsëri me një zbritje tjetër të çmimit!

Nga: 72.000Є  66.000Є


Shitet BANESA, në Lagjen “Mati 1”

Posedon:

• 90m2,
• Kati 3,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,

E renovuar dhe mobiluar tërësisht, çmimi 66.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/118-380, +37744/260-075, +37745/888-488 Viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »