SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
132312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 92 m*2
2 dhoma gjumi,sallon, kuzhin te ndare,shpajz,banjo,dhe teras te madhe
kati 5
Çmimi 58.000 euro
Rruga Sali Nivica
nr 044-113-681 dhe 049-113-681
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
044-113-681
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »