SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SHTËPIA në lagjen “Mat”
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
3
Madhësia :
324 m²
ID e produktit :
132315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne nuk ndalemi me oferta, Zyra Pirro ju ofron mundësi të bëni zgjedhje adekuate!

Shitet SHTËPIA në lagjen “Mat”

Posedon:

• 334m2,
• 3 katëshe,
• 3 ari truall,
• 4 dhoma gjumi,
• Sallonë,
• Kuzhinë me trapezari,
• 3 banjo,
• Wc,
• Koridor,
• 2 ballkon,
• Garazhë për dy vetura,
• Kënd për ngrohje,
• Kuzhinë verore,

E renovuar dhe mobiluar, me leje ndërtimi!
Çmimi 200.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »