SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shiten Banesat ne Rr.Astrit Bytyqi)252/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:13
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
ID e produktit :
132320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 banesa ne Rr.Astrit Bytyqi
Banesa ne katin e 6 me 95m2.
Banesa ne katin e 8 me 122m2
Banesa ne katin e 8 me 101m2.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »