SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira mbrapa Teatrit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
132328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira mbrapa Teatrit, banesa eshte ne kati e peste, me siperfaqe prej 65m2, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »