SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA!
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
132330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katin e III-të Ap.9, ka sipërfaqe prej 69.01 m2 dhe ka këtë përbërje:

- Dhomë dite & Kuzhinë
- Dhomë gjumi
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
--------------------------------------------------------------
 - Banesa është e mobiluar, ka nxemje qendrore kolektive, ndriçim në dy drejtime gjithashtu keni mundësinë e ndarjes së kuzhinës nga qëndrimi ditor.
---------------------------------------------------------------
Përparësite tjera:
* Ndërtimi është i një kualiteti dhe standarti të lartë me meterial shumë cilësor
* Furnizim me ujë 24 ore.
* Parking të mjaftueshëm
* Dyert e banesës të blinduara dhe dyert e hyrjes në ndërtesë me kartelë personale.
--------------------------------------------------------------
- Ndërtesa e ka të përfunduar Pranim Teknik dhe pronësia tek blerësi i banesës mund të përkthehet brenda ditës tek Noteri.
Informata rreth publikuesit
Ndermjetsime Pronash
Prishtinë
049 494 983
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »