SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa Me Qera 125m2 Lagje Spitalit
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
132353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen e spitalit ne katin e 4 banesa ka 3 dhoma , sallon , banjo te madhe , banjo te vogel dmth 2 banjo , dy koridora , dy terasa .
Banesa ka ndriqim natyral dhe eshte ne gjendje te mire per banim , ka nxemjen qendrore , afer baneses gjendet shkolla , qerdhe e femijeve , trafiku urban , rryme dhe uje 24 ore , banesa eshte gjysem e mobiluar ne qofte se ka nevoj mobilohet per me shume info telefono ...
Informata rreth publikuesit
selamigashi93
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »