SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Lokali Me Qera 100m2 Lagje Spitalit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '16
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
132354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qera 100m2 ne Lagjen e Spitalit ,
Lokali ka 100m2 dhe po ashtu ka 40m2 terrasen e gjelbruar para lokalit, hapsira per parking eshte per 2-3 vetura ,uje dhe rryme 24 ore , nxemje qendrore etj.
Lokali gjendet ne zone te banuar dhe ka qasje ne rruge kryesore eshte i pershtatshem per qdo veprimtari
Per me shume info telefono ...
Informata rreth publikuesit
selamigashi93
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »