SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qëra Nr.9Prishtinë afër xhamis të llapit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
132355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka një sipërfaqe prej 79 m² me një pamje fantastike në qytetin e Prishtinës ku ka një sallon me një sipërfaqe shumë të madhe ka 2 dhoma gjumi po ashtu me një pamje fantastike nga qyteti dhe banjë me WC. Një shpajz me qasje direket nga kuzhina e gjithë banesa është sapo e mobiluar dhe të gjitha mobilet janë të reja me kualitet shumë të mirë, dritaret po ashtu kanë rolo sapo t montuara. Ndërtim i ri me standarde Evropiane Ndërtesa duket me ngjyra nga pamja e jashtme dhe xhama të mëdhenj n rrugën kryesore ndërtesa ka : Ashensor, Mirëmbajtje , Vëzhgim përmes kamerave , VideoInterfon për hapjen e dyerve etj. Tel 0037744184930 0038649184930
Informata rreth publikuesit
Rraha
Prishtinë
0037744184930
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »