SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira Lokali në lagjen Arbëria (Dragodan)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
132373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për qira LOKALI që ndodhet në Rr. Ahmet Krasniqi, 200 metra prej rrethit të Lagjes Arbëria (ish Dragodan), në Prishtinë.

Lokali gjendet në rrugën kryesore, në katin përdhese dhe ka një sipërfaqe prej 30 m².

Është i përshtatshëm për tu përdorur si dyqan, zyre apo edhe për veprimtari të tjera.

Qiraja mujore është 250€ e pagueshme në avans prej 3 muajsh plus
Depozita prej 3 qirash mujore.

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »