SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shiten 2 Shtepi ne Rr.Naim Beka)247/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:33
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
132382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtepi ne Rr.Naim Beka rrugica Elbasani.
Njera shtepi eshte dy kateshe e re dhe e gatshme per banim.
Kurse shtepia tjeter eshte poashtu dy kateshe por e pa meremetuar.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »