SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 113m2. CIMA shpk. F. Kosove
Çmimi :
€460.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne katin e 3.
Pamjen ne perendim.
Behet e gatshme ne prill 2017.
3 dhoma gjumi.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Banjo.
Wc.
Shpajz.
Ballkon.
Telefon&wiber +37744601786.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »