SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 94m2. Kati 2. Kompleksi ELIZA.
Çmimi :
€475.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
132394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 dhoma gjumi.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Pamjen ne lindje.
Banjo dhe wc.
Ballkon.
Shpajz.
Behet e gatshme ne NENTOR 2017
Telefoni&wiber +37744601786
Banesa shitet prej nenkontraktorit.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »