SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 63m2. Kati 7. Kompleksi ELIZA. F. Kosove
Çmimi :
€440.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:46
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
132395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1 dhome gjumi.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Pamjen ne peredim.
Banjo dhe shpajz.
E gatshme ne mars 2017.
Banesa shitet nga NENKOTRAKTORI
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »