SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet Shtepia ne Rr.Sharri)248/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
132399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Rr.Zenel Hajdini Rr.Sharri me 5Ari oborr .
Shtepia eshte 3 katshe , kati i pare ka sallon kuzhine nje dhome gjumi banjo , kati i dyte ka 3dhoma gjumi banjo dhe kati i trete edhe komplet sallon.
Shtepia ka podrum dhe garazhde.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »